Nagovor ravnateljice

logo solaDragi učenci, spoštovani starši, skrbniki, pred zaključkom iztekajočih se počitnic, vas prijazno pozdravljamo in pričakujemo v ponedeljek, 2. septembra 2013.

Posebej se veselimo novih učencev – prvošolcev, za katere bomo ob 10.00 uri organizirali slavnostni sprejem. Učence od 2. do 9. razreda pričakujemo ob 8.00 uri, da skupaj stopimo novim izzivom in ciljem naproti. Učenci se boste srečali z razredniki in prvi šolski dan imeli pouk po prirejenem urniku, zato prinesite s seboj beležko, pisala in copate. Pouk bo prvi dan trajal od 8.00 ure do 11.30 ure.

Prvi dan bo organiziran prihod učencev po ustaljenih voznih redih (objavljeni bodo na spletni strani), odvoz učencev ob 11.30 uri. Po učence, ki bodo ostali v PB, pridejo starši. V šoli bo organizirana malica za vse učence, kosil ne bo.

Celo leto bomo gostili na šoli na razredni stopnji ODDELEK VRTCA z najstarejšo skupino predšolskih otrok. Zaradi tega bomo veliko pozornosti namenili varnosti otrok. Vsi bomo morali skrbeti za varen prihod in odhod otrok in učencev v šolo in iz šole. Vsi udeleženci v prometu bomo upoštevali NOV PROMETNI REŽIM, ki bo veljal NA PARKIRIŠČIH VRTCA IN ŠOLE:

– upoštevati moramo enosmerni krožni promet ob šoli in vrtcu,

– parkirišče ob vhodu v šolo je namenjeno prihodu in odhodu učencev,

STARŠI otrok VRTCA parkirajo na parkirišču desno od vrtca (7 mest rezerviranih za starše vrtca),

STARŠI otrok ŠOLE in oddelka VRTCA V ŠOLI parkirajo na parkirišču ob telovadnici (7 mest rezerviranih za starše teh otrok),

DELAVCI vrtca in šole parkirajo na parkirišču desno od vrtca in ob telovadnici do zapolnitve mest, nato na parkirišču za telovadnico,

– v času roditeljskih sestankov parkirajo starši tudi na parkirišču nasproti šole ob tovarniški hali.

Prijetno in uspešno delo v novem šolskem letu želim učencem, učiteljem in staršem.

ravnateljica Janja Babič

Razredniki oddelkov in matične učilnice

ODDELEK

RAZREDNIK